HOSTESKY | ORIENTÁLNÍ TANEC


ZELENÉ POTRAVINY

Mladý ječmen GW

Mladý ječmen je svěží, enzymatický, živý nápoj plný antioxidantů, aminokyselin ve formě 100% čistého extraktu z mladého ječmene pro přípravu živé, zelené šťávy.

Výhodou zeleného nápoje je rychlá a téměř 100% vstřebatelnost, přírodnost a maximální snášenlivost. Zelené potraviny totiž neobsahují žádné prázdné kalorie, jedovaté látky, barviva, stabilizátory, plnidla, pojidla či jiné nežádoucí nebo nevhodné balasty. Surovina, šťáva z listů se suší při teplotě 31°C, aby si zachovala enzymatickou hodnotu.

Pro své komplexní složení a komplexní účinky na organismus uznal český svaz sportu zelené potraviny jako nadřazené všem potravinovým doplňkům.

 • Nápoj z ječmene čistí a sytí zároveň, brání překyselení organizmu a tím pálení žáhy, zlepšuje krevní obraz, ale i pleť a trávení, prospívá diabetikům, posiluje imunitu.
 • Pomáhá odstraňovat únavu, migrény, poruchy spánku a zlepšuje náladu – mladý ječmen stimuluje serotonin (hormon štěstí)
 • Vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové a kyseliny pantotenové.
 • Obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa.
 • Je 2x účinnější než špenát, nejucelenější zásadotvorná strava.
 • Mladý ječmen obsahuje enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů. Lékařská studie objevila v ječmeni 20 známých enzymů a objevují se další.
 • Mladý ječmen je zásadotvorný – odstraňuje překyselení organizmu způsobené nevhodnou stravou.
 • V ječmenu je dostatečné množství vitaminu A, betakarotenu, kyseliny listové, jódu i pro období těhotenství a kojení.
 • S úspěchem je užívají děti na posílení imunity.
 • Výrazně zpomalují buněčné stárnutí. Zjištěno měřením hodnoty elektronegativity buněčných jader.
 • Dodávají jak fyzickou, tak psychickou sílu a vytrvalost, protože mají vysokou bioenergetickou hodnotu.

Mladý ječmen (šťáva z mladého ječmene) pomáhá v boji s nejrůznějšími chorobami, včetně artritidy, astmatu, obezity, alergií, impotence, oběhových potíží, cukrovky, srdečních chorob, rakoviny, vysoké hladiny cholesterolu, onemocnění trávicího traktu, kůže, poruchy psychiky, ledvinových problémů ad. Zelené potraviny nejsou lékem, přesto pomáhají tělu, aby se uzdravilo samo.

Je to skutečně zázračný nápoj. Výhonky ječmene mají totiž tři klíčové vlastnosti:

– první je přítomnost jedinečného antioxidantu 2″-O-GIV (glykosyl isovitexin), který disponuje mnohem silnější antioxidační aktivitou než alfa tokoferol (vitamín E)

– druhou je přítomnost účinných tlumičů shlukování krevních destiček, to je totiž klíčovým krokem k tvorbě trombonů, aterosklerozy, koronárních chorob srdečních a infarktu myokardu, výtažek z ječmene prokázal antitrombotické, protisrážlivé a cévy chránicí účinky

– třetí je přítomnost látek podporujících uvolňování hormonu prolactinu (hraje důležitou roli pro udržení imunitního systému a rovnováhy v organismu)

Mladý ječmen

 • léčí nemoci kůže (kožní projev je zrcadlem vnitřních poměrů)
 • zpomaluje buněčné stárnutí
 • pomáhá při nadváze
 • je účinný proti zácpě
 • je prospěšný u chudokrevnosti (anémii)
 • zlepšuje výrazně krevní obraz
 • potlačuje růst rakovinných buněk
 • pomáhá při normalizaci hladiny cukrů v krvi
 • je vhodný také pro přecitlivělé s Crohnovou chorobou
 • pomáhá při pohybových potížích
 • je prospěšný při kardiovaskulárních onemocněních
 • léčí a pomáhá při dýchacích potížích (astmatu)
 • reguluje hladiny cholesterolu, LDL cholesterolu
 • zlepšuje spánek, myšlení a paměť

Povídání o účincích mladého ječmene:

Zelený nápoj obnovuje acido-alkalickou rovnováhu. Je 2x účinnější než špenát, nejucelenější zásadotvorná strava. Mladý ječmen obsahuje vitaminy, enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů. Mladý ječmen má vysoký obsah betakarotenu, vitaminu C, E a vitaminů řady B: B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu, příbuzného vitaminu B. Nedostatkem vitaminů trpíme z důvodu převahy zpracovaných potravin a skutečnosti, že některé naše potraviny ztratí živiny dříve, než se dostanou na stůl. Obsah vitaminu C v čerstvě nastrouhané ředkvičce klesne ve vzduchu o polovinu již za pět minut. Množství vitaminů B1 a B2 v potravinách dramaticky klesne při vaření. Avšak vitaminy a ostatní živiny v ječmeni Green Ways zůstávají téměř nedotčené. Bez enzymů dojde k narušení všech životních funkcí – trávení, dýchání, pohybu atd. Vědci identifikovali v lidském těle přes 3000 enzymů. V roce 1979 zaznělo na generálním zasedání japonských farmaceutických společností, že extrakt zeleného ječmene obsahuje více než 20 enzymů a studie odhaluje další.

Ječmen Green Ways se vyznačuje silnou antioxidační aktivitou. Většina komerčně dostupných enzymatických přípravků (i těch na systémovou enzymoterapii) se získává z krve, orgánů a tkání živočichů. Mnozí odborníci tyto zdroje zpochybňují a doporučují ryze rostlinnou enzymoterapii.

Stav pokožky je indikátor tělesného zdraví.

Žaludeční a střevní potíže způsobují kožní problémy a vyrážky, které se nejprve projeví na membránách očí a rtů. Kalný zrak, či nateklý obličej signalizují potíže jater nebo ledvin. Proto lékaři při stanovování diagnózy nejprve vyšetřují pleť a sliznice. Zevně použité krémy a kožní léky někdy pomohou, ale kůži ozdravíme jen zlepšením celkového zdraví. Nutností je strava s hojností minerálů, enzymů a vitaminů, která omladí buňky vnitřních orgánů a také kůže. Zelený nápoj omladí pokožku prostřednictvím vlivu na vnitřní orgány. Působení mladého ječmene na omlazení kůže je klinicky prokázáno na pacientech s kožními chorobami. Léčení kožních onemocnění extraktem mladých listů zeleného ječmene. Dr.Tatsuo Muto dermatolog z jižního Japonska uvádí zlepšení příznaků u pacienta (věk 57 let) s melanózou a pacienta (věk 16 let) s atopickým ekzémem po více než pětiměsíčním užíváním extraktu. Z testovaných pacientů se ti, kteří užívali mladý ječmen, uzdravovali rychleji než ti, kteří jej nedostávali. Navíc se u nich projevila další zdravotní zlepšení u krevního oběhu, peristaltiky, chuti k jídlu a potlačení únavy.

Ječmen Green Ways není lékem, a přece ozdravuje

Dr.Hagiwara o mladém ječmeni prohlásil: Jeho pomoc u široké škály nemocí ukazuje, že rostlinná míza podporuje optimální fungování těla a nezaměřuje se na určité nemoci, jak to dělají léky. Je zřejmé, že produkt působící proti obezitě a ekzémům stejně jako proti srdečním chorobám a rakovině je buď ,,neuvěřitelně zázračným lékem“, nebo lékem vůbec žádným. Mladý ječmen vyvolá zázrak skutečný- pomůže tělu léčit se samo…“

Problém krevního obrazu

Mudr.M.Lacina půl roku sledoval pacienty se zvýšenou sedimentací, s leukocytózou, s alergickými onemocněními, se špatnými revmatickými testy a s lymeskou borreliosou. Závěry u všech těchto okruhů jsou velice pozitivní a výrazné již po třech měsících užívání produktu.

Pomoc při nadváze

Nadváha vede k vysokému krevnímu tlaku, srdečním onemocněním a arterioskleróze. Nadváha ve středním a vyšším věku téměř vždy směřuje k těmto chorobám. Naše strava obsahuje olej a tuk, loupanou rýži, bílý chléb a rafinovaný cukr v množství, které se v těle beze zbytku spálí jen stěží. Pokud spalování nefunguje, živiny zůstávají nerozložené a ukládají se ve formě tuku. Spalování se děje pomocí enzymů. Podporou enzymů napomáhajících metabolizmu tuků lze nadváhu redukovat. Aktivní složky šťávy z mladých listů ječmene jsou lepší alternativou kontroly hmotnosti než pouhé diety. Nadváha je i problém hormonů štítné žlázy. Pokud je tuku mnoho, právě tyto hormony podněcují jeho zpracování. Snížení sekrece hormonu štítné žlázy zvýší růst hmotnosti. Zelený nápoj neutralizuje kyselost tělesných tekutin. Tím spontánně posiluje funkci štítné žlázy. Nápoj není specialistou na obezitu. Nezaručuje okamžité snížení hmotnosti. Omezte ale tuky, škrob a cukr, začněte s přiměřenou fyzickou zátěží, přidejte třikrát denně jednu lžičku extraktu z ječmene do vody a hubnout začnete.

Účinný proti zácpě

Dobré jídlo, dobrý spánek a dobré vyprazdňování jsou trojím barometrem zdraví. Pokud nejsou v pořádku, přijde nemoc. Dlouhotrvající zácpa vede k nechutenství, bolestem hlavy, závratím a naruší spánek. Oběť zácpy podléhá únavě a mentální nestabilitě. Opakovaná zácpa u lidí starších 40 let je i důsledkem snížené pohyblivosti tlustého střeva a snížené svalové zdatnosti celého těla. Aktivní složky zeleného extraktu (především draslík) pohyb trávicího ústrojí podpoří a posílí vyprazdňovací svaly. Starší lidé a jedinci s omezenou funkcí žaludku a střev mají problémy s vlákninou v zelenině. Ječmen Green Ways hrubou travní vlákninu neobsahuje a je pro ně velkou pomocí.

Užívání při půstu

Půst, nebo omezený příjem potravy, se praktikuje z důvodu očisty i pro snížení nadváhy. Někdy však lidé po hladovce otečou. Po zahájení příjmu potravy se tekutiny z jídla absorbují a způsobí otékání. Půst je užitečný, avšak pro obnovení vitality je nezbytné jíst stravu bohatou na bílkoviny, minerály a vitaminy. Z tohoto pohledu je Ječmen Green Ways dobrou volbou nejen po půstu, ale i v jeho průběhu. Při užívání zeleného nápoje se rizikům spojeným s půstem vyhnete.